התקשרו עכשיו
 
072-3268238
זהו מספר מקשר
 
 
 
תריסי ידי אומן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
נעים מאוד, שמי יוסי זהרנגי מתריסי יד אומן ואני מייצר מוצרי אלומיניום, פלסטיק וזכוכית לתעשיית הבנייה. אני מספק את שירותיי ללקוחות מכל הסוגים: מוסדות, קבלני בנייה ושיפוצים, חנויות, משרדים, אדריכלים, בעלי מקצוע וללקוחות פרטיים בעלי בתים פרטיים או דירות חדשות.
 

אמינות מעל לכל

 
כבעל מקצוע הדבר הכי חשוב לי הוא לספק לכם מוצר איכותי ושירות אמין. אני יודע שחשוב לכם לקבל בדיוק את מה שאתם מבקשים, ולקבל שירות מאדם שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. כמי שעוסק במקצוע כבר למעלה מ- 35 שנה, יש לי את הכלים כדי להבטיח לכם שתקבלו בדיוק מה שאתם מצפים לו מכל בחינה שהיא: איכות המוצר, המידות הנכונות, הצבע שביקשתם וכמובן לעמוד בזמנים שתואמו. אמינות, יושר והוגנות, הם מבחינתי מעל הכול!
 

איך זה עובד?

 
על מנת לספק לכם הצעת מחיר מוערכת, אני מדבר איתכם ומתשאל אתכם באופן מקצועי, על מנת להבין בדיוק מה אתם צריכים, מה המטרה הצפויה למוצר, איך אתם מדמיינים שהוא ייראה וכדומה. לאחר מכן, תקבלו סדר גודל של מחיר, כדי לסדר את האוזן, ולהבין אם זה מתאים לכם.

לאחר מכן, אני אגיע עד אליכם על מנת לקחת מכם מידות ולתת לכם ייעוץ כדי להתאים לכם את המוצר האידיאלי. לאחר הייעוץ, קבלת ההחלטות והמדידות, אני אתן לכם הצעת מחיר סופית במקום, כדי שלא יהיו הפתעות.

מאותו רגע עוברים לתכלס: אני אתחיל בעבודה, תוך הקפדה על העמידה בלוחות הזמנים הליך הייצור והתקנת המוצרים. בסיום, אני אגיע אליכם באופן אישי, כדי להתקין את המוצר, אוודא שהכול עובד כשורה, ולאחר מכן – אני אמשיך לעמוד לשירותכם, במידת הצורך.
 

שעות פעילות

 
השירות ניתן בכל באזור המרכז והשפלה. כמו כן ניתן להגיע למשרדי בימים א' - ה' בין השעות 08:00 ל- 17:00 ובימי ו' בין 08:00 ל- 15:00, בתיאום מראש.
 
לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר באמצעות האתר או להתקשר: 072-3268238